YUKARI ÇIK

Markagram ’da hizmetin tanımı basit gerçekliklere dayanır. Başarının altında bu sadelik yatmaktadır.

İYİ BİR DİNLEYİCİYİZ

Bir isme, kurumsal kimliğe, stratejik bir iletişim planlamasına veya iyi bir reklam kampanyasına ihtiyacınız olabilir. Ne istediğinizi anlamak için sizi dinleriz. İyi bir dinleyiciyizdir.

ANLARIZ

Hani dedik ya her markanın ruhu, istekleri beklentileri bambaşkadır diye. Sizi doğru yönlendirebilmek, sorundan çok çözüm olabilmek için önce anlarız. Anlatabilmek için önce anlamak gerektiğini iyi biliriz.

ZAMAN AYIRIRIZ

Her şey için olmazsa olmazların başında zaman vardır bunu biliriz. İşimizi eksiksiz yapabilmek ve planlamalarımızı doğru gerçekleştirebilmek için müşterilerimize zaman ayırırız. Müşterilerimizle fikir alış verişlerinde bulunur, birlikte beyin fırtınaları kopartırız.

HAYAL EDERİZ

İşimizin olmazsa olmazıdır hayal etmek. Sıra dışı bir reklam projesi yapmak, daha önce denenmemişi denemek, iyi bir konsept üretmek, bir markanın yıllarca verdiği emeği, birikimi bir mesaja sığdırıp duyurabilmek için durmadan hayal ederiz. Çünkü ‘En büyük işler büyük hayal sahibi insanlarla başarılmıştır.’

HEYECAN DUYARIZ

Ampulü icat eden Edison, telefonun mucidi Graham Bell ve Amerika’yı keşfeden Kristof Kolomb’un yaşadığı heyecan gibi müşterilerimiz ile atacağımız adımların sonuçlarını birlikte görmekbizim için çok önemlidir. Biliyoruz ki ‘Heyecan duymadan yapılan hiçbir iş yaratıcı olmaz’ Bu yüzden yaptığımız her işte büyük bir heyecan duyarız.

ARAŞTIRIRIZ

İşimiz ne olursa olsun size sıradan gelen bir kartvizit tasarlarken bile araştırırız. Her şeyi bilmek mümkün değil ancak öğrenebilmek araştırmakla mümkün. Sıra dışı işler yapabilmek mümkün olanın en fazlasını bilmekle olur, bunun içinde hiç durmadan araştırırız.

GELİŞTİRİRİZ

Bir sürü çarpıcı fikir vardır eksik olan bu fikirleri gerçekleştirebilmek arzusudur. Fikirlerimizi durmadan geliştiririz. Deneriz, formüle ederiz, uygularız ve daima geliştiririz.

GÖZLEMLERİZ

Gidilecek doğru yolu görebilmek için bir hedef koymak ve koyduğumuz hedefe bulunduğumuz noktadan bakabilmek gerekir. Hedeflediğimiz yere çıkacak tüm yolları doğru çizebilmek için aynı noktadan değil her noktadan gözlem yaparız.

DOĞRU YÖNLENDİRİRİZ

Pusulamız daima dürüstlüğü gösterir. Müşterilerimiz bizim ailemizin bir parçasıdır ve bu ailenin birlikte büyüyebilmesi için gereken neyse sadece onu yaparız. Her işimizin başında dürüstlük, kalbinde fikir vardır. Bu yüzden müşterilerimizi daima doğru yönlendiririz.